17 października 2019

Wiadomości » Wiadomości

Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka wynajęty w 100 procentach

Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka wynajęty w 100 procentach
Spółka Waimea Holding S.A., podpisała umowę na wynajem 2 800 mkw. z firmą TS Logistics, specjalizująca się w magazynowaniu i transporcie towarów dla przedsiębiorców na terenie kraju i zagranicą. TS Logistics wraz z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka na 4 500 mkw. powierzchni logistycznej będą świadczyć kompleksowe usługi przesyłek towarowych.
Nowoczesny terminal cargo zlokalizowany bezpośrednio przy płycie rzeszowskiego portu lotniczego w pełnym zakresie umożliwi operatorowi handlingowemu (Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka) oraz firmie TS Logistics obsługę operacji logistycznych i frachtu lotniczego w oparciu o najwyższe standardy. TS Logistics z siedzibą w Rzeszowie od kilku lat dostarcza małym i średnim przedsiębiorstwom najbardziej nowoczesne i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie logistyki specjalizując się w transporcie przesyłek spaletyzowanych.W Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka, na powierzchni 2 800 mkw. magazynu wysokiego składowania, będzie realizować kolejny etap przyjętej strategii rozwoju. Przewiduje ona dynamiczny rozwój usług związanych ze składowaniem towarów oraz usługami powiązanymi z terminalem lotniczego cargo
Pod koniec stycznia br. została podpisana umowa z Zarządem Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka na wynajem 1 700 mkw. powierzchni logistycznej. Tym samym powierzchnia magazynowa w Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka została wynajęta w 100 procentach. Obiekt o łącznej powierzchni  6 800 mkw. powstaje na 2 hektarowej działce położonej na terenie przylegającym do Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-JasionkaWażnym atutem inwestycji jest położenie przy drodze wojewódzkiej nr 869, która po przebudowie umożliwi łatwą komunikację z autostradą A4 i drogą ekspresową S19.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×