24 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Szybsza dostawa przesyłek UPS z Polski

Szybsza dostawa przesyłek UPS z Polski... dzięki inwestycji w rozwój sieci
Firma UPS poiformowała dzisiaj wprowadzenie szeregu usprawnień do swojej sieci i infrastruktury, co skraca czas tranzytu pomiędzy ponad 350 miastami w 26 krajach Europy.
Klienci z Polski będą teraz mogli korzystać z szybszej wysyłki usługą UPS Standard do Bułgarii, Węgier, Rumunii i Hiszpanii. UPS usprawnił także usługi ekspresowe w północno-zachodniej Polsce, dzięki wydłużeniu godzin odbioru przesyłek od nadawcy i szybszym przesyłkom do takich krajów jak Czechy, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Litwa, Holandia, Rumunia i Wielka Brytania.
- Właściciele firm w Polsce mogą być pewni, że ich klienci otrzymają swoje zamówienia na czas, do właściwej lokalizacji i za odpowiednią cenę – powiedział Pavel Adamovsky, dyrektor generalny UPS Polska. - By pomóc przedsiębiorcom w rozwoju skróciliśmy czas dostawy przesyłek nawet o 1 dzień roboczy.
Ostatnio wprowadzone usprawnienia w dostawach są częścią planu UPS, który zakłada inwestycje 2 mld dolarów od 2014 do 2019 r. w europejską sieć i infrastrukturę. UPS zakończyło już jedną trzecią tej ekspansji i rozwoju sieci dzięki nowym obiektom w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Holandii, Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii.
W celu zagwarantowania lepszej obsługi klientom, UPS zrealizował szereg inwestycji w Polsce. W listopadzie 2016 roku, firma UPS ogłosiła rozszerzenie usług ekspresowych na 25 000 kodach pocztowych w całej Polsce, oferując wcześniejsze dostawy o określonym czasie. Dodatkowo, we wrześniu 2015 r firma UPS otworzyła wartą 20 milionów dolarów sortownię przesyłek w Strykowie.
X Polecamy artykuł:
Klapki dla Gambii

- Firmy, które eksportują, odnoszą więcej sukcesów w czasach dobrej koniunktury i pozostają bardziej odporne w czasach mniej przychylnych – powiedział Nando Cesarone, prezes zarządu UPS Europe. - Usprawnienia sieci UPS stanowią ułatwienie dla firm w Polsce i umożliwiają szybszy handel na terenie całej Europy.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×