Wtorek, 25 kwietnia 2017     Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

LBP przedłuża najem w łódzkim parku Logicor

LBP przedłuża najem w łódzkim parku LogicorFirma LBP Manufacturing Poland, należąca do globalnej grupy inwestycyjnej Pritzker Group i specjalizująca się w produkcji opakowań dla branży gastronomicznej, przedłużyła umowę najmu ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową w kompleksie Logicor w Łodzi. Eksperci z JLL reprezentowali LBP w transakcji.
- Zdecydowaliśmy o pozostaniu w parku magazynowym Logicor z kilku powodów. Należą do nich: dobra lokalizacja dla naszych pracowników, jakość powierzchni, dogodne opcje transportu i dystrybucji w kraju i Europie, jak również możliwość dalszego rozwoju - powiedział Brent Denniston, senior vice president Global Business Development, LBP Manufacturing.
Łódzka siedziba LBP obejmuje ponad 4400 mkw. powierzchni magazynowej oraz reprezentacyjne biuro o wielkości ponad 600 mkw.
Logicor Park Łódź położony jest jedynie sześć km od centrum miasta, przy ulicy Manewrowej na Widzewie. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych. Magazyny w Łodzi położone są w odległości 20 km od autostrady A2 oraz 30 km od autostrady A1. Ponadto, teren obiektu jest dobrze skomunikowany z centralną częścią miasta, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji publicznej. Łączna powierzchnia magazynowa kompleksu to 55 000 mkw.
jagr./pr
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?