17 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Dodatkowe limity na maj

Dodatkowe limity na majKomunikat Biura ds. TM 19/2017
Jak informuje Biuro ds. TM wnioski o przyznanie dodatkowych limitów zezwoleń na maj br.  przyjmowane są  do 20-tego każdego miesiąca (decyduje data wpływu). Jednocześnie Biuro przypomina, że Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków a ich członkowie składają wnioski wg wzoru i odbierają zezwolenia, za pośrednictwem organizacji, zamieszczonego na stronie internetowej Biura ds. Transportu Międzynarodowego. Termin odbioru przyznanych zezwoleń mija 22 maja.



Wnioski na maj dotyczą następujących zezwoleń:

Armenia ogólne

Rosja kraje trzecie

Tadżykistan kraje trzecie

Azerbejdżan kraje trzecie

Rumunia kraje trzecie

Turcja wjazd na pusto lub kraje trzecie

Gruzja kraje trzecie

Serbia kraje trzecie

Uzbekistan dwustronne/tranzytowe

Kazachstan kraje trzecie

Szwecja kraje trzecie Euro 0

Uzbekistan ogólne

Kirgistan kraje trzecie

Tadżykistan ogólne

Węgry kraje trzecie Euro 3 +S


Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków.
Jednocześnie Biuro przypomina, że przedsiębiorca, który zaprzestaje odbioru zezwoleń w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszającej międzynarodowych przewoźników drogowych lub w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego składa informację odpowiednio w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego lub w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszającej międzynarodowych przewoźników drogowych gdzie rozpoczyna odbiór zezwoleń, jednakże w ciągu jednego miesiąca od dokonania powyższej zmiany, nie może pobierać zezwoleń reglamentowanych z p puli limitu dodatkowego.
jagr./Biuro ds.TM

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×