21 września 2018

Wiadomości » Wiadomości

CTL Logistics przeniosło siedzibę do Sosnowca

CTL Logistics przeniosło siedzibę do SosnowcaNowa siedziba Grupy CTL Logistics mieści się w Sosnowcu, w należącym do firmy biurowcu. – Skupienie w jednej lokalizacji głównych zasobów organizacyjnych spółki jest elementem szerszej strategii biznesowej firmy. Jej celem jest optymalizacja procesów zarządczych w Grupie – podkreśla Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics.
Od maja siedzibą główną Grupy CTL Logistics jest biurowiec w Sosnowcu przy ul. Długiej 90. W efekcie dotychczasowa siedziba spółki CTL Maczki-Bór stała się ośrodkiem zarządczo-operacyjnym całej Grupy CTL – mieści się tu Zarząd Grupy, dział handlowy, administracja, jak również Control Tower – centrum operacyjne CTL Logistics.
Należący do CTL budynek przy ul. Długiej 90 przeszedł kapitalny remont w celu dostosowania go do wymagań nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji. W związku ze zmianą struktury i filozofii działania firmy, transformacji uległa także aranżacja przestrzeni – wprowadzono nowoczesne biura typu open space.
- Dobre warunki komunikacyjne oraz możliwości adaptacyjne mieszczącego się w Sosnowcu biurowca spowodowały, że właśnie tutaj postanowiliśmy stworzyć centrum zarządzania i operacji Grupy CTL Logistics – mówi Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics. – Celem skupienia całej organizacji w jednej lokalizacji jest dalsze doskonalenie procesów zarządczych, aby jeszcze sprawniej i efektywniej odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku i naszych klientów – dodaje.
X Polecamy artykuł:
Mistrz kierownicy wycieka

Konsolidacja administracji w jednym miejscu jest także elementem optymalizacji kosztowej Grupy CTL Logistics.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×