23 lipca 2017

Wiadomości » Wiadomości

CTL Logistics przeniosło siedzibę do Sosnowca

CTL Logistics przeniosło siedzibę do SosnowcaNowa siedziba Grupy CTL Logistics mieści się w Sosnowcu, w należącym do firmy biurowcu. – Skupienie w jednej lokalizacji głównych zasobów organizacyjnych spółki jest elementem szerszej strategii biznesowej firmy. Jej celem jest optymalizacja procesów zarządczych w Grupie – podkreśla Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics.
Od maja siedzibą główną Grupy CTL Logistics jest biurowiec w Sosnowcu przy ul. Długiej 90. W efekcie dotychczasowa siedziba spółki CTL Maczki-Bór stała się ośrodkiem zarządczo-operacyjnym całej Grupy CTL – mieści się tu Zarząd Grupy, dział handlowy, administracja, jak również Control Tower – centrum operacyjne CTL Logistics.
Należący do CTL budynek przy ul. Długiej 90 przeszedł kapitalny remont w celu dostosowania go do wymagań nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji. W związku ze zmianą struktury i filozofii działania firmy, transformacji uległa także aranżacja przestrzeni – wprowadzono nowoczesne biura typu open space.
- Dobre warunki komunikacyjne oraz możliwości adaptacyjne mieszczącego się w Sosnowcu biurowca spowodowały, że właśnie tutaj postanowiliśmy stworzyć centrum zarządzania i operacji Grupy CTL Logistics – mówi Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics. – Celem skupienia całej organizacji w jednej lokalizacji jest dalsze doskonalenie procesów zarządczych, aby jeszcze sprawniej i efektywniej odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku i naszych klientów – dodaje.
Konsolidacja administracji w jednym miejscu jest także elementem optymalizacji kosztowej Grupy CTL Logistics.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×