24 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Cluj-Napoca – nowy oddział Grupy Raben w Rumunii

Cluj-Napoca – nowy oddział Grupy Raben w Rumunii15 maja 2017 roku Grupa Raben otwiera nowy oddział w Rumunii. Dzięki niemu klienci Raben Logistics Rumunia będą mieli do dyspozycji magazyny tranzytowe o powierzchni 4300 m2 zlokalizowane w trzech miejscach na terenie całego kraju. Nowa jednostka zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, niedaleko autostrady w Cluj-Napoca.
- Wybór Cluj-Napoca jako naszej nowej lokalizacji był prosty, ponieważ ten rejon rozwija się bardzo dynamicznie, a sam oddział znajduje się w łatwo dostępnej strefie przemysłowej, niedaleko autostrady. Zbudowanie dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Rumunii wymaga naszej obecności w Cluj. - mówi Valentin Storoj, dyrektor generalny Raben Logistics Rumunia.


Jedwabny Szlak dzięki Ekol Logistics 4.0

Samo miasto stanowi naturalne połączenie między Rumunią a Węgrami więc ta inwestycja Grupy Raben ma na celu uproszczenie przepływu towarów między tymi krajami. Nowy oddział spółki może obsługiwać Klientów w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu tranzytowego o powierzchni 1300 mkw. z trzema rampami załadunkowymi i zatrudnia czterech pracowników.
X Polecamy artykuł:
Bus cięższy o ponad 100 %

Spółka Raben Logistics Rumunia działa od roku 2016 w dwóch lokalizacjach, w Bukareszcie i w Arad i zatrudnia 20 pracowników. Spółka jest idealnym partnerem w transportach FTL, LTL i drobnicowym w kraju oraz w Europie.  Raben Logistics Romania oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, niezależnie od ich wielkości i branży.
Plany spółki obejmują dalszą ekspansję w Cluj-Napoca, również w zakresie usług logistyki kontraktowej.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×