23 lipca 2017

Wiadomości » Wiadomości

6. Forum Kobiet w Logistyce już za kilkanaście dni!

6. Forum Kobiet w Logistyce już za kilkanaście dni!O tym co najważniejsze w branży TSL, uczestnicy 6. Forum Kobiet w Logistyce dyskutować będą już 5 czerwca w Krakowie. Tegoroczne Forum poświęcone jest wartości dodanej i retencji klienta.
Forum Kobiet w Logistyce to wysoki poziom merytoryczny, to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.
Forum jest konferencją na stałe już wpisaną w kalendarz najlepszych imprez logistycznych w Polsce. Gromadzi co roku żeńską część kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki.
Tematykę wartości dodanej i obsługi klienta zgłębimy począwszy od przeanalizowania współczesnych potrzeb klientów branży logistycznej, które na bazie najnowszych badań przedstawi prof. Halina Brdulak.


My w (wszech)świecie logistyki?

Zaczniemy też od brandu i siły marki – o czym opowie Marta Tęsiorowska w Prologis, potem z Katarzyną Mickiewicz przejdziemy do analizy zagadnienia retencji klienta, a następnie Monika Pachniak-Radzińska DB Schenker  powie nam o plusach dialogu społecznego w usługach logistycznych, zaś Mateusz Barycza wspomni o jakości usług logistycznych w kontekście  technologii i człowieka. Nie zabraknie też case studies z ekspertami z fabryk: Fakro, Lindt&Sprungli oraz Sanden. Wspólną część plenarną zamkniemy dyskusjami nt. współpracy z przewoźnikami – wysłuchamy storytelling zawodowego kierowcy oraz dyskusji na temat tego co ma dieta do logistyki. O diecie dyskutować będziemy z prezesem firmy Crusar i gościem specjalnym.
W drugim dniu, opcjonalnym - 6 czerwca zapraszamy na  wizyty studyjne do fabryki okien FAKRO w Nowym Sączu, fabryki części automotive i centrum logistycznym Nexteer w Tychach oraz do terminalu intermodalnego PCC Intermodal w Śląskim Centrum Logistycznym w Gliwicach.
Na uczestników, jak zawsze czekają też niespodzianki od Partnerów, w tym porady kosmetologiczne i modowe. Dodatkowym punktem programu jest warsztat nt. business dress code ze stylistką i projektantką damskich garsonek i garniturów.
Zwieńczeniem Forum jest uroczysta kolacja, w trakcie której ogłoszone zostaną laureatki tytułu i statuetki „Kobieta w Logistyce roku”, przyznawanych za dokonania w roku poprzednim w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL.
Beata Trochymiak
www.pracujwlogistyce.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×