Piątek, 26 maja 2017     Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Do trzech razy sztuka

Do trzech razy sztuka16 maja 2017 r. inspektorzy WITD w Krakowie podczas wykonywania czynności służbowych, dokonali kontroli autobusu, mającego zabrać uczniów na wycieczkę szkolną do miejscowości Lasocin na Dolnym Śląsku. 
W trakcie czynności kontrolnych stwierdzono, że autobus posiada usterki techniczne mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego (nadmierny luz w układzie kierowniczym), wobec czego nie mógł on zostać dopuszczony do dalszej jazdy.
W związku z powyższym, na miejsce kontroli został wezwany drugi, zastępczy autobus, ale po szczegółowej kontroli inspektorów ITD okazało się, że również ten autobus, ze względu na ujawnione nieprawidłowości stanu technicznego (nieszczelny układ hamulcowy) nie może zostać dopuszczony do ruchu.

X Polecamy artykuł:
Zabawki w natarciuDopiero trzeci autobus okazał się w pełni sprawny technicznie i pozwolił na zapewnienie dzieciom bezpieczniej jazdy.
W obu przypadkach, w których został stwierdzony nieprawidłowy stan techniczny pojazdów, inspektorzy zatrzymali dowody rejestracyjne, a także wydany został kategoryczny zakaz dalszej jazdy.
źr. GITD
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?