23 lipca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Rafał Tarasewicz dyrektorem doskonałości operacyjnej w logistyce kontraktowej na Europę

Rafał Tarasewicz dyrektorem doskonałości operacyjnej
w logistyce kontraktowej na EuropęKadry
Dr Rafał Tarasewicz, do niedawna dyrektor operacji i efektywności biznesu w logistyce kontraktowej  DB Schenker w Polsce i regionie NEE, został dyrektorem doskonałości operacyjnej w logistyce kontraktowej na całą Europę.
Rafał Tarasewicz związany jest z branżą TSL od kilkunastu lat. Zajmował się obszarami sprzedaży i rozwoju rynku, zarządzania operacjami oraz poprawy efektywności biznesu. W latach 2008-2012 pracował dla DBSchenkerSportEvents, zajmującego się zarządzaniem projektami obsługi logistycznej wydarzeń sportowych, m.in. MŚ w piłce nożnej RPA 2010 czy Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.


Trwa nabór do służby w Straży Granicznej

W ostatnim czasie odpowiadał za operacje i efektywność biznesu logistyki kontraktowej w regionie North&East Europe.
Rafał Tarasewicz na nowym stanowisku odpowiada za operacje logistyki kontraktowej
w 30 krajach. Zajmuje się w szczególności budowaniem kultury ciągłego doskonalenia w celu dostarczenia najwyższej jakości usług ponad 4000 klientów oraz doskonaleniem operacji w ponad 300 lokalizacjach magazynowych  w Europie w takich obszarach jak: optymalizacja procesów, finanse, przywództwo i rozwój pracowników oraz zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko.
X Polecamy artykuł:
Via Baltica w budowie

Prywatnie interesują go podróże i sport. Jest kibicem piłki nożnej , ale też sam przez kilkanaście lat trenował wyczynowo football, występując w młodzieżowej reprezentacji Polski. Odwiedził dotąd ponad 70 krajów na 6 kontynentach. Jest szczęśliwym mężem i ojcem Łucji i Zenobii.
jagr./DB Schenker

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×