22 lutego 2020

Wiadomości » Wiadomości

Fraikin Polska zaprasza do Akademii Bezpiecznej Jazdy

Fraikin Polska zaprasza do Akademii Bezpiecznej Jazdy

Bezpieczeństwo jazdy na drodze i utrwalanie prawidłowych nawyków – pod tym hasłem w ubiegłym roku w Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbyło się spotkanie z klientami Fraikin poświęcone poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach. Pozytywny oddźwięk i zainteresowanie firm współpracujących z Fraikin Polska, zaowocowały kolejną edycją spotkań Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin.

Najbliższe spotkanie pod okiem specjalistów z Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbędzie się 13 września i potrwa dwa dni. W Akademii Bezpieczniej Jazdy udział wezmą klienci i przedstawiciele firmy Fraikin. Omówione i zaprezentowane w praktyce zostaną techniki prowadzące do doskonalenia jazdy oraz zasady eco drivngu, ostatnio bardzo nasilającego się trendu wśród kierowców, który prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa. W oparciu o branżę transportową specjaliści z Centrum Sobiesław Zasada Bednary zwrócą uwagę na to, jak zastosowanie technik zaprezentowanych podczas szkolenia może wpłynąć na efektywność transportu i sprawność całej floty.

Do jesiennej edycji Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin zaproszono partnerów: Shell, niekwestionowany lider w branży paliwowej, Willis Towers Watson, lider wśród doradców i pośredników ubezpieczeniowych oraz Bridgestone, największy, światowy producent ogumienia. Zaproszeni goście, oprócz szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy i zajęć praktycznych, będą mieli okazję poznać przedstawicieli wyżej wymienionych koncernów oraz dokładnie zapoznać się z ich działalnością.


Źródło: Materiały prasowe Fraikin PolskaPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×