22 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Kuehne+Nagel zajmie 56 tys.mkw. w parku logistycznym P3 Piotrków

Kuehne+Nagel zajmie 56 tys.mkw. w parku logistycznym P3 Piotrków

P3 Logistic Parks kontynuuje intensywny rozwój rozpoczynając budowę magazynu o powierzchni 61 tys. mkw. w parku logistycznym P3 Piotrków w centralnej Polsce. Głównym najemcą obiektu będzie Kuehne+Nagel.


Od początku roku, zgodnie z zapowiadaną strategią, P3 rozpoczęło budowę magazynów w każdym z parków w Polsce. Najnowsza rozpoczęta inwestycja to magazyn w pełni dostosowany do potrzeb firmy Kuehne+Nagel.

Śląsk na celowniku logistyków


Zostanie wyposażony w chłodnie o powierzchni prawie 6000 mkw., magazyn wysokiego składu, magazyn kompletacji i magazyn kosmetyków. Wszystkie operacje wykonywane będą na terenie jednego budynku. W obiekcie zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania energooszczędne, takie jak oświetlenie LED i panele PIR. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na styczeń 2018 r.


Ingo Goldhammer, managing director w Kuehne+Nagel Polska, powiedział - Powierzchnia, którą zaoferowało P3 umożliwi prowadzenie wszystkich operacji dla naszego klienta w jednym miejscu, co jest dużym atutem i było jednym z czynników decydujących o wyborze zaraz obok doskonałej lokalizacji.


W P3 Piotrków obejmuje 90,105 m² istniejącej powierzchni magazynowej oraz grunt umożliwiający wybudowanie kolejnych 400,000 m². Lokalizacja parku w centralnej części Polski sprawia, że jest to doskonałe miejsce do prowadzenia dystrybucji w zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×