18 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Rozwiązania Dachser ułatwiają wejście na nowe rynki

Rozwiązania Dachser ułatwiają wejście na nowe rynki

Dachser, świadczy usługi logistyczne dla brytyjskiej firmy Muc-Off, wytwarzającej produkty do czyszczenia i konserwacji samochodów, motocykli oraz rowerów. Oferując kompleksową obsługę w ramach globalnych łańcuchów dostaw, Dachser wspiera eksportową ekspansję firmy, w tym rozwój na rynku amerykańskim. Firma Muc-Off powstała w 1991 roku w Wielkiej Brytanii.

Jej charakterystyczny różowy spray do czyszczenia rowerów i motocykli jest jednym z wiodących produktów na rynku w swojej kategorii. W ofercie marki znajduje się także wiele różnorodnych produktów do konserwacji różnych pojazdów – od smarów do łańcuchów, po produkty do pielęgnacji siodełek rowerowych.

Rozległa sieć dystrybucyjna, niezawodność i krótkie terminy dostaw to główne czynniki, które zadecydowały o wyborze przez firmę Muc-Off globalnego operatora. Kolejnym z nich jest możliwość monitorowania przez klientów przesyłek i dostęp do informacji o nich w czasie rzeczywistym na terenie całej Europy. Opracowane przez Dachser oprogramowanie Domino, które pozwala zarządzać wszystkimi procesami przewozu towarów, począwszy od planowania, przez zarządzanie zamówieniami, aż po śledzenie i przetwarzanie faktur oraz dystrybucję materiałów do pakowania okazało się skutecznym narzędziem we współpracy z Muc-Off.

Elektroniczne potwierdzenie odbioru jest dla nas jednym z najważniejszych aspektów systemu śledzenia przesyłek firmy Dachser. Cenimy sobie również bezpośrednie relacje z pracownikami Dachser. Doświadczony zespół w siedzibie Dachser w Dartford na południu Anglii jest zawsze gotowy zaoferować nam pomoc i porady, w szczególności w sytuacjach kryzysowych, gdy musimy się zmierzyć z trudnymi warunkami eksportowymi w niektórych regionach lub gdy jesteśmy pod ogromną presją czasową. Ten rodzaj usług jest nieoceniony i pomógł nam dotrzymać terminów, mimo napiętego harmonogramu - mówi Simon Jennings, menedżer logistyki Muc-Off.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×