17 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Dodatkowe limity na październik

Dodatkowe limity na październik

Jak informuje Biuro ds. TM wnioski o przyznanie dodatkowych limitów zezwoleń na październik br.  przyjmowane są  do 20-tego każdego miesiąca (decyduje data wpływu). Jednocześnie Biuro przypomina, że Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków a ich członkowie składają wnioski wg wzoru i odbierają zezwolenia, za pośrednictwem organizacji, zamieszczonego na stronie internetowej Biura ds. Transportu Międzynarodowego.

Termin odbioru przyznanych zezwoleń mija 20 października. Wnioski złożone w terminie późniejszym rozpatrywane będą w miesiącu następnym.


Wnioski na październik dotyczą następujących zezwoleń:Armenia ogólne

Kirgistan kraje trzecie

Tadżykistan kraje trzecie

Azerbejdżan kraje trzecie

Serbia kraje trzecie

Rosja kraje trzecie

Gruzja kraje trzecie

Tadżykistan ogólne

Uzbekistan dwustronne/tranzytowe

Turcja wjazd na pusto lub kraje trzecie

Tadżykistan kraje trzecie

Kirgistan kraje trzecie

 

Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków.

Jednocześnie Biuro przypomina, że przedsiębiorca, który zaprzestaje odbioru zezwoleń w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszające międzynarodowych przewoźników drogowych lub w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego składa informację odpowiednio w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego lub w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszające międzynarodowych przewoźników drogowych gdzie rozpoczyna odbiór zezwoleń, jednakże w ciągu jednego miesiąca od dokonania powyższej zmiany, nie może pobierać zezwoleń reglamentowanych z p puli limitu dodatkowego.


jagr./Biuro ds.TMPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×