18 stycznia 2019

Wiadomości » Wiadomości

Mocarze Tras przybywajcie

Mocarze Tras przybywajcie

Jesteś kierowcą samochodu ciężarowego, podróżnikiem lub po prostu lubisz duże auta? Mamy dla Ciebie nietypowy pomysł na spędzenie najbliższej niedzieli! Przyjedź na spotkanie Mocarze Tras i poznaj świat truckersów. Czekają na Ciebie: symulator jazdy samochodem ciężarowym, instruktorzy ćwiczeń fitness, porady dietetyka, kursy samoobrony i oczywiście ogromne ciężarówki.


Zapraszamy 24 września od godziny 13:00 do Serwisu Raben Transport, ul. Poznańska 71, Gądki koło Poznania. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.


Na uczestników niedzielnego wydarzenia czekają atrakcje zorganizowane przez Raben Transport wspólnie z partnerami, fundacją Truckers Life oraz klubem MAN Trucker’s World. Co dokładnie będzie się działo?

  • Kursy samoobrony z instruktorami Krav Magi,
  • pokazy ćwiczeń, wykonywanych w kabinie ciężarówki i na zewnętrznej siłowni oraz z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych,
  • kuchnia live z przykładami prostych dań do przygotowania w trasie,
  • symulator jazdy samochodem ciężarowym.

Do tego stanowiska dietetyków z Koła Naukowego Dietetyków z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy zbadają stan zdrowia i kondycję kierowców obecnych i poddadzą analizie skład ich ciała. Uczestnicy będą mogli także wziąć udział w warsztatach bezpieczeństwa na drodze, treningach jazdy ekonomicznej i ekologicznej, a na najmłodszych również czekają zabawne atrakcje.

X Polecamy artykuł:
(Nie)bezpieczny autokar

Celem wydarzenia jest pokazanie pracy zawodowych kierowców. Zwrócenie uwagi na specyfikę ich stylu życia oraz możliwości jakie mają w trasie, pod kątem ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×