19 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Grupa DBK rozwija sieć sprzedażowo-serwisową

Grupa DBK rozwija sieć sprzedażowo-serwisową

To już siódmy obiekt z autoryzacją IVECO, który przynależy do Grupy DBK. Serwis działa od wielu lat na olsztyńskim rynku, a samą autoryzację IVECO posiada od 20 lat.


Uruchomienie kolejnego punktu z autoryzacją IVECO to dla nas istotny krok w dalszym rozwoju biznesu. To już siódmy oddział, w którym oferujemy pojazdy Daily oraz Eurocargo wraz z kompleksową obsługą serwisową pełnej gamy włoskiej marki. Rozszerzenie usług na warmińsko-mazurskim rynku pozwoli nam dotrzeć z ofertą do klientów Grupy DBK i nowych użytkowników oraz wzmocni naszą pozycję w zakresie sprzedaży pojazdów lekkich i średnich marki IVECO na polskim rynku. Jednocześnie cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą dostępność usług serwisowych w tym regionie – mówi Tomasz Urbanowicz, prezes spółki CTC oraz zarządzający pionem IVECO w Grupie DBK.

Olsztyński oddział realizuje również naprawy pogwarancyjne pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep wszystkich marek. Usługi serwisowe są realizowane na pięciu przelotowych stanowiskach o długości 26m. Wkrótce serwis zostanie rozbudowany o kolejne stanowiska blacharsko-lakiernicze. Na terenie oddziału działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Nowy oddział, oprócz świadczenia usług dla użytkowników marki IVECO, posiada autoryzację marki Jelcz, w ramach której dokonuje napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.


W oddziale działa program Order & Drive, czyli stała sprzedaży pojazdów lekkich IVECO Daily, które można obejrzeć i zakupić „od ręki” z minimum formalności. Oferta dotyczy pojazdów fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do pracy. Klienci otrzymują szeroki wybór różnych zabudów, m.in. izoterm, wywrotek, lawet, furgonów, skrzyń otwartych lub z plandeką. Klienci zainteresowani cięższym segmentem (heavy) mogą skorzystać z oferty na ciągniki siodłowe i podwozia przygotowanej przez IVECO Poland.


W najnowszym punkcie sieci DBK Truck Center będą oferowane inne usługi Grupy DBK w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z branży transportowej. Powstanie tam punkt sprzedaży DBK Rental, czyli krótko- i długoterminowy wynajem pojazdów użytkowych. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług finansowych – leasing, ubezpieczenia, finansowanie. Podobnie jak w całej sieci serwisowej Grupy DBK także w nowym oddziale pojawi się program lojalnościowy Szerokości skierowany do wszystkich użytkowników pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz program pojazdów zastępczych (dostawczych), które są oferowane podczas napraw serwisowych i nie tylko.


jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×