18 września 2019

Wiadomości » Wiadomości

Firma Łazienkaplus.pl wprowadzi się do MLP Poznań

Firma Łazienkaplus.pl wprowadzi się do MLP Poznań

Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce podjęła decyzję o powiększeniu zaplecza magazynowego o 3,5 tys. mkw. Do realizacji tego przedsięwzięcia wybrano MLP Group. Inwestycja jest realizowana w parku logistycznym MLP Poznań, a przekazanie powierzchni planowane jest pod koniec marca 2018 r. W transakcji doradzała i pośredniczyła agencja Axi Immo.

Biedronka i jej nowoczesne centrum dystrybucyjne w Gorzowie Wielkopolskim


MLP Group przygotowuje 3,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej dla firmy łazienkaplus.pl. Przekazanie obiektu powstającego w parku logistycznym MLP Poznań planowane jest pod koniec marca 2018 r. .

Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w okolicach Poznania, która pozwoliłaby na organizację efektywnego łańcucha dostaw, a jednocześnie obsługę klientów indywidualnych na miejscu. Najlepiej warunki Klienta spełniła inwestycja MLP w Poznaniu, ze względu na elastyczne podejście dewelopera i możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb operacyjnych sprzedaży w kanale e-commerce – skomentował Piotr Roszkowski, Konsultant Industrial & Logistic w AXI IMMO.

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce. Podczas 10-ciu lat obecności na rynku online, Sklep odwiedziło już 30 mln użytkowników, którzy dokonali zakupu ponad 2 mln produktów. W tym czasie zrealizowano 415 tysięcy zamówień z 12 kategorii produktowych obecnych w asortymencie Łazienkaplus.pl.

Jak powiedział Marek Przybył, prezes zarządu Łazienkaplus.pl S.A. decyzja o rozbudowie zaplecza magazynowego, przy współpracy z tak doświadczonym partnerem jak MLP Group, była częścią zaplanowanej i skutecznie wdrażanej strategii rozwoju Łazienkaplus.pl S.A. Wpisuje się ona w pełni w misję Firmy, zorientowana jest na umożliwianie, wszystkim urządzającym, remontującym mieszkanie, dom lub biuro klientom, wygodnych, dostępnych z każdego miejsca, bezpiecznych i zakończonych dostawą na czas zakupów online.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×