19 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Networking Logistyczny – Biznes zaczyna się od rozmowy

Networking Logistyczny – Biznes zaczyna się od rozmowy
 

Nie można mieć wątpliwości, że V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica to wiodące wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku pobite zostały ubiegłoroczne rekordy – w EXPO XXI Warszawa między 8 a 10 listopada 2017 zobaczyć będzie można ofertę aż 190 wystawców, a w gronie odwiedzających znajdą się profesjonaliści ze wszystkich zakątków świata.

Należy jednak zaznaczyć, że TransPoland Translogistica od pięciu lat gromadzi w stolicy nie tylko największą w tej części Europy liczbę profesjonalistów z branży TSL, ale również przedstawicieli działów logistyki, transportu, zaopatrzenia, zakupów w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych – słowem właścicieli ładunków z wielu gałęzi przemysłu.

To właśnie z myślą o nich powstała idea Networkingu Logistycznego - bezpłatnych, aranżowanych spotkań biznesowych, dzięki którym możliwe jest nawiązanie relacji z kluczowymi partnerami. Networking daje okazję do znalezienia zarówno przewoźnika dla swojego ładunku, jak i dostawcy kompleksowych usług logistycznych.

Zalety Networkingu:

• dowolna ilość bezpłatnych spotkań

• oszczędność czasu

• tylko rzetelni przewoźnicy i operatorzy logistyczni

• przekrój ofert dostępnych na rynku w jednym miejscu

Cieszy nas rosnąca świadomość tego, że targi transportowe nie są wydarzeniem wyłącznie dla transportowców. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem jest łączenie wiodących firmy z branży TSL z właścicielami ładunków – producentami, dystrybutorami, poszukującymi rozwiązań w zakresie transportu i logistyki. Dlatego właśnie stworzyliśmy Networking, którego głównym założeniem jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu. – mówi Paweł Konowałek, Dyrektor targów TransPoland Translogistica


Podczas ubiegłorocznej edycji w ramach jednodniowego Networkingu odbyło się ponad 50 udanych spotkań biznesowych. Ze względu na wiele pozytywnych komentarzy od uczestników, organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć tę inicjatywę na całe trzy dni trwania targów, aby dać większej ilości firm możliwość udziału w spotkaniach.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora spotkań – spotkaniabiznesowe@trans-poland.pl lub na stronie internetowej: http://trans-poland.pl/Programme/Logistics-Networking

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×