17 października 2018

Wiadomości » Wiadomości

Zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców

Zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców

Funkcjonariusze z Placówek SG w Świecku oraz w Kłodzku zatrzymali 3 mężczyzn, którzy kierowali samochodami w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj, 29 listopada 2017 r., funkcjonariusze z Placówki SG w Świecku zatrzymali do kontroli na drodze krajowej nr 2 wjeżdżający do naszego kraju pojazd marki Volkswagen Passat. Funkcjonariusze wyczuli wyraźną woń alkoholu od kierującego 39-letniego obywatela Niemiec. Badanie stanu trzeźwości pokazało niemal 1 promil alkoholu w organizmie mężczyzny. Kierowca został zatrzymany. Podobny przypadek miał miejsce 28 listopada. Podczas kontroli funkcjonariusze również na DK nr 2 stwierdzili, że od kierującego 36-letniego mieszkańca województwa lubuskiego czuć alkohol. W związku z faktem, że kierowca odmówił wykonania badania na zawartość alkoholu w wydanym powietrzu, został przewieziony do szpitala w Słubicach celem pobrania krwi. Dalsze czynności w tych sprawach prowadzą funkcjonariusze Policji z KPP w Słubicach.

Również wczoraj, podczas kontroli samochodu ciężarowego marki Mercedes w Kudowie Zdrój, przeprowadzanej przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Kłodzku, okazało się, że kierowca 55-letni obywatel Czech jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu pokazało 0,74 promila. Mężczyzna został zatrzymany. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji z KP w Kudowie Zdrój.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×