27 lutego 2020

Wiadomości » Wiadomości

Cushman & Wakefield globalnym partnerem Rolls-Royce’a

Cushman & Wakefield globalnym partnerem Rolls-Royce’a

Rynkowy potentat, Rolls-Royce Power Systems nawiązał kompleksową współpracę z międzynarodową firmą doradczą Cushman & Wakefield. Dzięki wygranemu przetargowi, Cushman & Wakefield będzie pełnić rolę globalnego doradcy. Oznacza to rozszerzenie współpracy, która rozpoczęła się już w 2012 roku na rynku amerykańskim.  


Firma Rolls-Royce oferuje produkty i usługi w pięciu obszarach biznesowych: lotnictwo cywilne, obronny przemysł kosmiczny, systemy morskie, jądrowe i energetyczne. Jej portfel nieruchomości obejmuje biura, zakłady produkcyjne, centra testowe, magazyny i inne, powiązane nieruchomości.


Kontrakt będzie zarządzany przez firmę Cushman & Wakefield w ramach działu Globalnej Obsługi Najemców (Global Occupier Services – GOS), pod kierownictwem Eda Neilda. Firma będzie świadczyć usługi w zakresie zarządzania transakcjami, obsługi najemców, doradztwa strategicznego i obsługi leasingu.


Szukaliśmy doradców, którzy wsparliby nas w dążeniu do przyśpieszenia tempa rozwoju i uproszczenia procedur operacyjnych w naszej firmie. Firma Cushman & Wakefield odpowiedziała na nasze zapotrzebowanie i zapewniła elastyczny model współpracy na poziomie globalnym – powiedział Ian Campbell, dyrektor ds. Nieruchomości w firmie Rolls-Royce.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×