20 marca 2019

Wiadomości » Wiadomości

Piotr Sienkiewicz nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Rusak Business Services

Piotr Sienkiewicz nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Rusak Business Services

Piotr Sienkiewicz objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Rusak Business Services. Odpowiedzialny będzie za budowanie relacji z klientami oraz kreowanie strategii rozwoju firmy.

Piotr Sienkiewicz posiada blisko 26-letnie doświadczenie w usługach celnych. Pracował dla największych polskich i zagranicznych brokerów celnych głównie na terenie Polski i Niemiec. Przez 17 lat związany ze spółką JAS-FBG, gdzie przez ostatnich osiem lat pełnił funkcję Dyrektora Agencji Celnej zarządzając ponad 300 pracownikami w całym kraju. Zanim przeszedł do firmy JAS-FBG był pracownikiem administracji celnej gdzie odpowiadał między innymi za audyt wewnętrzny w Izbie Celnej w Warszawie. W latach 2015 - 2016 zajmował stanowisko Wiceprzewodniczącego Komisji ds. Ceł, Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Do zadań nowego Dyrektora należeć będzie między innymi rozwój współpracy z kluczowymi klientami oraz formalizacja i standaryzacja procesów obsługi partnerów biznesowych. Będzie on odpowiedzialny również za firmowe systemy szkoleń oraz rozwój sieci placówek w Polsce i zagranicą.

Miło nam powitać Piotra w naszym zespole. Pozyskanie tak wysoko wykwalifikowanego oraz doświadczonego pracownika jak Piotr jest dla mnie największą bombą transferową 2018 roku. Nasza decyzja o rozbudowie zespołu zarządzającego wynika z konsekwentnej realizacji celów strategicznych naszej firmy takich jak: pozyskanie nowych klientów, rozwój sieci oddziałów, budowa kompetentnego i eksperckiego zespołu w obszarze usług celnych – mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

Rusak Business Services

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczoPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×