23 marca 2019

Wiadomości » Wiadomości

Nowa platforma grupy Kuehne + Nagel

Nowa platforma grupy Kuehne + Nagel
Nowa platforma grupy Kuehne + Nagel zapewnia klientom międzynarodowego łańcucha dostaw możliwość zwiększenia wydajności i gwarantuje największą wszechstronność oraz bezproblemową obsługę klientów, a także system monitorowania rzetelności dostawców i dostępności produktów w czasie rzeczywistym

W ramach zbliżającej się corocznej konferencji Trans Pacific Maritime Annual Conference grupa Kuehne + Nagel ogłosiła dzisiaj wdrożenie systemu KN ESP. Korzystając z platformy, klienci będą mogli łączyć się z fizycznymi i cyfrowymi łańcuchami dostaw i zarządzać nimi od pozyskiwania towarów po dostawy na poziomie globalnym.


Nowa, kompleksowa platforma do zarządzania łańcuchem dostaw grupy Kuehne + Nagel o nazwie KN ESP oferuje modułową architekturę, która umożliwia klientom międzynarodowego łańcucha dostaw nawiązywanie kontaktu z dostawcami, nabywcami i sprzedawcami, uzyskiwanie dostępu do zasobów i specjalistów wymienionej grupy oraz do przepływów towarów. Wprowadzenie usprawnień w zakresie rzetelności dostawców i dostępności produktów będzie możliwe dzięki kontroli całego cyklu życia produktu, od jego pozyskania, kontroli jakości, negocjacji i zarządzania zamówieniami po faktury handlowe, konsolidację nabywców, transport i dostawę. Dzięki wykorzystaniu analiz prognozujących i sztucznej inteligencji platforma KN ESP umożliwia optymalizację zamówień i nadawanie priorytetu decyzjom transportowym w oparciu o zestaw reguł handlowych, opcji kosztów i usług określonych przez klienta.

Stanowi ona uzupełnienie pakietu technologii Kuehne + Nagel dla średnich i dużych klientów, zapewniając im najbardziej wszechstronne rozwiązanie spełniające złożone potrzeby łańcucha dostaw. Obejmuje to utrzymywane strategiczne partnerstwo z GT Nexus.
X Polecamy artykuł:
Bułka z ... papierosami


- Unikalne cechy KN ESP zapewniają zsynchronizowaną, przejrzystą i opartą na współpracy platformę łańcucha dostaw, która eliminuje problemy komunikacyjne, niezależnie od liczby zaangażowanych systemów lub graczy — mówi Otto Schacht, członek zarządu grupy Kuehne + Nagel International AG odpowiedzialny za transport morski. - Częścią naszej strategii cyfrowej jest dążenie do pozycji dostawcy usług w łańcuchu opartym na wartości danych. Wdrożenie platformy KN ESP wzmacnia naszą pozycję w międzynarodowym łańcuchu dostaw i wspiera naszych klientów w osiągnięciu długoterminowej przewagi konkurencyjnej.
jagr./K+N

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×