28 stycznia 2020

Wiadomości » Wiadomości

DS Smith Polska w krakowskim parku Panatton

DS Smith Polska w krakowskim parku Panatton
Jeden z wiodących graczy na europejskim rynku opakowań tekturowych, DS Smith Polska, w najnowszej inwestycji Panattoni w regionie zajmie ponad 3,5 tys. m kw. Firmie w wyborze lokalizacji i przeprowadzeniu transakcji doradzali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland.

Najnowszy, czwarty etap parku logistyczno-magazynowego Panattoni w oddalonej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski Skawinie, to 33 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Park jest dostosowany do różnego rodzaju operacji logistycznych i dystrybucyjnych prowadzonych przez firmy z branż m.in. wydawniczej, spożywczej czy logistycznej.


Panattoni Park Kraków IV położony jest niespełna 800 m od węzła transportowego, w którym łączą się drogi S7 (E77) i autostrada A4 (E40). Strategiczna lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z Krakowem, Wrocławiem, Śląskiem i Niemcami. Dodatkowym atutem projektu jest dostęp do komunikacji publicznej ułatwiający pracownikom dojazd do parku.

DS Smith jest jednym z największych w Europie dostawców rozwiązań opakowaniowych z tektury, produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Na rynku polskim firma rozwija swoją działalność od 1971 roku Obecnie zatrudnia ponad 1250 osób w 9 lokalizacjach, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, displayów i opakowań POS oraz palet tekturowych.

Dysponuje lokalnymi centrami usług, które świadczą m.in. usługi co-packingu czy magazynowania. Działalność produkcyjną i usługową firmy wspiera Centrum Impact w Kutnie oraz Centrum PackRight w Kielcach. Są to nowoczesne i innowacyjne miejsca do bezpośredniej i kreatywnej współpracy z klientem.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×