20 marca 2019

Wiadomości » Wiadomości

LPP w Parku Logistycznym 7R Gdańsk Kowale

LPP w Parku Logistycznym 7R Gdańsk Kowale
7R rozszerza współpracę z gigantem odzieżowym posiadającym w swoim portfolio pięć rozpoznawalnych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay. W budynku VI parku logistycznego w Kowalach, LPP zdecydowało się na ponad 10 tys. mkw. powierzchni. Tym samym nowo wybudowany w partnerstwie JV z Hillwood magazyn jest już w pełni wynajęty.
 

LPP SA jest właścicielem sieci sprzedaży, która składa się z ponad 1700 sklepów zlokalizowanych w 20 krajach. Firma tworzy ponad 25 000 miejsc pracy w swoich biurach, centrum dystrybucyjnym oraz sieci sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. W parku logistycznym Gdańsk Kowale LPP wynajmował do tej pory 5 tys. mkw. w budynku numer I.


- Gdańsk i okolice są nam szczególnie bliskie od początku naszej działalności. Jesteśmy związani z Pomorzem – tu znajduje się nasza centrala, a ponadto projektujemy kolekcje trzech naszych marek. Zdecydowaliśmy się ponownie na współpracę z 7R ze względu na elastyczność dewelopera i umiejętność dopasowania do naszych wymagań, a także doskonałą lokalizację parku logistycznego, nieopodal naszej siedziby, dodatkowo umożliwiającą dystrybucję na terenie całej Polski - mówi Stanisław Dreliszak, Dyrektor Logistyki LPP.

Wraz z podpisaniem umowy z LPP, budynek numer VI w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale, zrealizowany w partnerstwie JV z Hillwood oferujący ponad 18 tys. mkw. powierzchni magazynowej jest tym samym całkowicie skomercjalizowany. Oddanie do użytku powierzchni przeznaczonej dla najemcy planowane jest na marzec 2018. W transakcji najmu pośredniczyła agencja doradcza Colliers International.

- Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z liderem odzieżowym LPP i jak zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klienta, aby zapewnić pełną funkcjonalność budynku. Powierzchnia precyzyjnie przygotowana pod potrzeby najemcy zostanie podzielona na część magazynową oraz socjalno-biurową. Będzie wyposażona w nowoczesne oświetlenie LED dopasowane do układu regałów. Zadbaliśmy również o zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne ze standardami NFPA - mówi Marzena Taube, Leasing Manager w 7R.


jagr./pr

Komentarze

2018-03-15
14:34:47
ren...u86 @ ...
LPP pokazuje od zeszłego roku, że wie jak się prowadzi biznes.
2018-03-15
15:41:50
pod...cin @ int....pl
Na tą firmę zawsze można liczyć, że zostawi sporo kasy w regionie. Stale coś rozbudowują, powiększają, inwestują.
2018-03-16
15:27:50
ada...sek @ ...
Też bym chciał mieć takiego wielkiego klienta :)
2018-03-17
19:11:56
grz...oor @ ...
Ponad 10 tys mkw powierzchni to ładne zapotrzebowanie mają. Ubrania nieźle muszą schodzić.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×