20 stycznia 2019

Wiadomości » Wiadomości

Nowe pojazdy we flocie SKAT Transport

Nowe pojazdy we flocie SKAT TransportObecnie firma musi stawiać czoło nie tylko nowym wymogom prawnym na rynku europejskim ale również skomplikowanej sytuacji na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne w każdej branży, w transporcie drogowym największym wyzwaniem obecnie jest obsada floty przez doświadczonych kierowców.


W tym roku pomimo skomplikowanej sytuacji na rynku kierowców dokupuje 40 ciągników DAF 480 XF oraz 40 naczep KRONE typu Mega.

Każdego roku flota spółki jest zasilana w najnowsze dostępne na rynku pojazdy, tym razem zainwestowaliśmy w model DAF 480 FT. Jest to jednostka, która w porównaniu z poprzednim modelem zyskała jeszcze większą moc, bardziej zoptymalizowaną skrzynię biegów i większe zbiorniki na paliwo.

Dla przedsiębiorstwa jest niezwykle ważne aby poprzez regularne inwestycje we flotę być nie tylko niezawodnym partnerem dla naszych klientów ale również dbać o wysoki komfort pracy naszych kierowców. Dodatkowo, realizując wieloletnia strategię, maksymalnie ograniczamy niekorzystny wpływ na środowisko, korzystając z oszczędnych i niskoemisyjnych silników. Ważne są też ekonomiczne parametry utrzymania pojazdów oraz zastosowane rozwiązania w nowych ciągnikach i naczepach.
X Polecamy artykuł:
(Nie)bezpieczny autokar

jagr./SKAT

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×