18 czerwca 2019

Wiadomości » Wiadomości

C.H. Robinson Europe zwiększa swój udział w rynku niemieckim

C.H. Robinson Europe zwiększa swój udział w rynku niemieckimDążąc do poszerzenia swojej sieci oddziałów w regionie spółka C.H. Robinson ogłosiła w dniu dzisiejszym otwarcie nowego oddziału w niemieckiej Kolonii. To przedsiębiorstwo z sektora usług logistycznych (ang. Third Party Logistics; 3PL) posiada obecnie 49 oddziałów w strategicznych lokalizacjach w 16 europejskich krajach.

Kolonia to jedno z największych ośrodków transportu towarowego w Europie, a zarazem węzeł o międzynarodowym znaczeniu, dzięki czemu miasto jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla przedsiębiorstw z sektora produkcji i handlu.


- Centralne położenie miasta i jego doskonała infrastruktura transportowa sprawiają, że Kolonia stanowi jedno z najlepszych miejsc dla usług z zakresu logistyki obejmującej dostawę i wysyłkę towarów na skalę zarówno lokalną, krajową, jak i międzynarodową - powiedział Jeroen Eijsink, prezes spółki C.H. Robinson na Europę. - Wierzymy, że nowa lokalizacja i dostępność szerokiego wachlarza środków transportu stwarzają niepowtarzalne warunki dla potencjalnego rozwoju spółki - dodał.

Winfried (Win) Netzer, posiadający trzydziestoletnie doświadczenie w branży, pokieruje działalnością operacyjną spółki w Niemczech w jej nowym biurze transportowym.

Nowe biuro transportowe w Kolonii jest szóstym oddziałem spółki C.H. Robinson utworzonym w Niemczech. Pozostałe biura w tym kraju to m.in. biura usług spedycyjnych w Hamburgu, Frankfurcie, Monachium, Stuttgarcie i Tuttlingen.
Źródło: C.H. Robinson

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×