16 czerwca 2019

Wiadomości » Wiadomości

MLP Group rusza z rozbudową parku w Czeladzi

MLP Group rusza z rozbudową parku w CzeladziMLP Group rozpoczęło realizację obiektu magazynowego w centrum logistycznym w Czeladzi. Zakończenie budowy inwestycji o powierzchni blisko 10 tys. m2 planowane jest w drugim kwartale 2019 r.

MLP Group kontynuuje rozbudowę parku logistycznego MLP Czeladź. Rozpoczyna właśnie realizację nowego obiektu magazynowego o powierzchni blisko 10 tys. m2. Nowa inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie ze standardami stosowanymi przez MLP Group.


Oznacza to budowę obiektu klasy A o wysokości 10 metrów netto z nośnością posadzki 6T/m2. Budynek będzie wyposażony m.in. w oświetlenie LED, system tryskaczy typu ESFR, ogrzewanie gazowe oraz świetliki i klapy dymowe. Zakończenie prac budowlanych planowane jest w drugim kwartale 2019 r.

- Aktualnie prowadzimy negocjacje z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi przygotowywaną powierzchnią magazynową. Jestem przekonany, że stosowne umowy podpiszemy w najbliższym czasie. Park w Czeladzi zlokalizowany jest na terenie Śląska, który jest jednym z najbardziej popularnych i znaczących regionów magazynowym w kraju 
– podkreślił Piotr Krawczyk, manager of BTS Projects w MLP Group S.A.

MLP Czeladź to nowoczesne centrum logistyczne, które po ukończeniu oferowało będzie 5 budynków klasy A o łącznej powierzchni 74,2 tys. m2 powierzchni magazynowo - produkcyjnych. MLP Czeladź jest parkiem szczególnie atrakcyjnym dla klientów ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu głównych dróg. Park znajduje się w pobliżu węzła łączącego autostradę A4 z drogą ekspresową S1, 15 km od portu lotniczego w Katowicach, 11 km od centrum miasta, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S86 z Łodzi do Tych.

jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×