17 października 2019

Wiadomości » Wiadomości

Dedra powiększa powierzchnię w MLP Pruszków I

Dedra powiększa powierzchnię w MLP Pruszków IFirma Dedra Exim działająca w branży narzędziowej wynajęła dodatkowe 2160 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Tym samym zwiększyła wykorzystywaną powierzchnię do łącznie około 15,3 tys. mkw.

Dedra Exim Sp z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej powierzchni magazynowej o 2160 mkw.  w parku logistycznym MLP Pruszków I. Dodatkowa powierzchnia jest przeznaczona na cele magazynowe. Tym samym najemca zwiększył wynajmowaną powierzchnię do około 15,3 tys. mkw. Firma Dedra Exim jest związana z MLP Group od 2003 roku.

Dedra Exim działa w branży narzędziowej oferując m.in. elektronarzędzia, urządzenia spawalnicze, zespoły prądotwórcze, czy też kompresory i urządzenia pneumatyczne. Produkty są sprzedawane pod markami własnymi: Dedra, Pansam, Descon i Hillen&Mohr. Spółka jest też wyłącznym dystrybutorem kompresorów marki AEG oraz nagrzewnic Stanley.

- Park logistyczny MLP Pruszków I jest naszym pierwszym i już w całości ukończonym centrum logistycznym. Wszystkie obiekty są praktycznie wynajęte. Powiększenie powierzchni było możliwe, dzięki zwolnieniu magazynu przez innego klienta. Wielu naszych najemców jest mocno związanych z daną lokalizacją i czekają na takie okazje, aby zwiększyć wykorzystywaną powierzchnię wraz z rozwojem działalności – podkreślił Tomasz Pietrzak, leasing manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×