22 stycznia 2020

Wiadomości » Wiadomości

DSV Solutions w poznańskim parku Panattoni

DSV Solutions w poznańskim parku PanattoniDSV Solutions, operator specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach logistyki magazynowej, wynajął 6 700 mkw. powierzchni w Panattoni Park Poznań VI. W poszukiwaniu nowej lokalizacji i negocjacjach warunków kontraktu DSV Solutions doradzali eksperci JLL.


Nowa lokalizacja stanowi ważny krok dla rozwoju usług dla farmacji oferowanych przez DSV w tym regionie. Pod Poznaniem działalność prowadzi także inna spółka z grupy – DSV Road, wyspecjalizowana w spedycji i transporcie drogowym.

- Nasz klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowej, która odpowie na jego konkretne potrzeby zarówno w zakresie lokalizacji, jak i infrastruktury technicznej. Magazyn w Panattoni Park Poznań VI będzie wyposażony w energooszczędne rozwiązania, jak również system klimatyzacji zapewniający kontrolę temperatury oraz szereg dedykowanych usprawnień dla branży farmaceutycznej - informuje Konrad Lewiński, konsultant w dziale powierzchni magazynowo – przemysłowych JLL.

Panattoni Park Poznań VI to wielofunkcyjny kompleks magazynowy klasy A o powierzchni całkowitej sięgającej 31 400 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie krajowej drogi ekspresowej S11oraz w odległości 5 km od skrzyżowania tej drogi z autostradą A2 (Warszawa-Świecko) i szlakiem komunikacyjnym E30. Dzięki lokalizacji na obrzeżach Poznania, magazyn posiada dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej.
jagr./JLL

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×