17 października 2019

Wiadomości » Wiadomości

DS Smith wprowadzi się do MLP Czeladź

DS Smith wprowadzi się do MLP Czeladź
Producent opakowań wynajął około 6500 mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Czeladź. Firma DS Smith wprowadzi się do obiektu pod koniec drugiego kwartału 2019 roku.

DS Smith podpisała z MLP Group umowę dotyczącą najmu 6500 mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Czeladź. Z tego około 1000 m2 wykorzystywane będzie na produkcję, kolejne 370 mkw. na biura, a  pozostała część na cele magazynowe. Gotowy obiekt ma zostać przekazany najemcy pod koniec drugiego kwartału 2019 roku. W zawartej transakcji najemcę reprezentował BNP Paribas Real Estate Poland.

DS Smith jest wiodącym w Europie dostawcą opakowań produkowanychzgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Firma jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo - transportowych, FMCG, display’e i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne oraz palety tekturowe.

- MLP Czeladź jest jednym z naszych najnowszych projektów o wciąż dużym potencjale do dalszej rozbudowy. Jednocześnie szybko zyskuje na popularności dzięki wielu zaletom. Park logistyczny jest m.in. doskonałe skomunikowany z miastami aglomeracji śląskiej. Dodatkowo w niewielkiej odległości od głównego wjazdu przygotowujemy przystanek autobusowy i tramwajowy. Stanowić to będzie duże ułatwienie dla pracowników w dostępie do komunikacji miejskiej – podkreślił Piotr Krawczyk, manager projektów BTS w MLP Group S.A.

MLP Czeladź to nowoczesne centrum logistyczne, które po ukończeniu oferowało będzie 5 budynków klasy A o łącznej powierzchni 74,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo - produkcyjnych. Park znajduje się w pobliżu węzła łączącego autostradę A4 z drogą ekspresową S1, 15 km od portu lotniczego w Katowicach, 11 km od centrum miasta, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S86 z Łodzi do Tych.
jagr./MLP

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×