28 lutego 2020

Wiadomości » Wiadomości

Kuehne + Nagel otwiera centrum dystrybucji w Słowenii

Kuehne + Nagel otwiera centrum dystrybucji w Słowenii Kuehne + Nagel otwiera dedykowany branży farmaceutycznej magazyn, jeden z największych w swojej globalnej sieci KN PharmaChain, rozszerzając tym samym swoją ujednoliconą ofertę, zgodną z dobrymi praktykami GxP dla branży farmaceutycznej.

Nowy obiekt, zlokalizowany strategicznie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Lublanie, będzie prowadzić ogólnoświatową dystrybucję gotowych produktów, a także przechowywać i dystrybuować materiały produkcyjne dla przemysłu farmaceutycznego. Przyjazne środowisku centrum, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyposażone zostało w najnowocześniejszą technologię, aby zwiększyć obecne możliwości operacyjne.

Obiekt zapewnia powierzchnię około 38 000 mkw., pojemność około 65 000 miejsc paletowych do odbioru, magazynowania i dystrybucji produktów wrażliwych na temperaturę i obejmuje trzy komory chłodnicze, do pracy w temperaturze od 15 do 25 °C i od 2 do 8 °C.

Zbudowany obiekt oznacza ciągłe angażowanie się firmy Kuehne + Nagel w rozszerzanie usług multimodalnych i wymagających temperatury kontrolowanej w zakresie spedycji międzynarodowej i magazynowania.

Dzięki globalnej sieci blisko 200 certyfikowanych oddziałów, 600 000 mkw. dedykowanej powierzchni magazynowej i zespołowi specjalnie wyszkolonych operatorów, KN PharmaChain zaspokaja potrzeby klientów z branży farmaceutycznej, aby uzyskać ujednoliconą, niezawodną i wymagającą logistykę, oferując rozwiązania typu end-to-end.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×