19 września 2019

Wiadomości » Wiadomości

UPS Polska wspiera Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

UPS Polska wspiera Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
UPS Polska z dumą przekazuje na aukcję możliwość wzięcia udziału w wyścigu Ferrari Challenge na torze Imola we Włoszech. Pozyskane fundusze zostaną przekazane na rzecz 27. Wielkiego Finału WOŚP.

Pracownicy UPS, którzy jako wolontariusze wspierają to wydarzenie, wspomagają również firmę w osiągnięciu globalnego celu przepracowania 20 milionów godzin wolontariatu do 2020 roku.

- Działanie na rzecz lokalnych społeczności, w których funkcjonujemy jest głęboko zakorzenione w kulturze UPS. W 2018 roku ponad 900 pracowników UPS przepracowało przeszło 6300 godzin w ramach działań wolontariackich na rzecz organizacji charytatywnych na terenie całego kraju - powiedział Piotr Sitarek, dyrektor generalny UPS - Nasza wieloletnia współpraca z WOŚP jest dla nas bardzo ważna, gdyż pozwala nam działać w skali całej Polski.

27. Wielki Finał odbędzie się 13 stycznia 2019 r. Celem tegorocznego wydarzenia, organizowanego pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”, będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Przekazanie jednoosobowego zaproszenia na Ferrari Challenge Race na aukcję WOŚP, to niejedyna forma pomocy od UPS.

Ponad 200 wolontariuszy przygotowało do wysyłki zestawy niezbędne do przeprowadzenia styczniowego Finału, spakowano kilka tysięcy przesyłek zawierających ponad 180 000 puszek, przeszło 10 000 plakatów oraz serduszka.

Zaangażowanie UPS w pomoc dla WOŚP trwa cały rok poprzez wsparcie logistyczne, a pracownicy UPS w ramach wolontariatu pracują na rzecz organizacji w różnych okresach, w tym na Pol’and’Rock Festival.

UPS wspiera i działa na rzecz społeczności lokalnych, w których operuje. W 2014 r. prezes i dyrektor generalny UPS David Abney zapowiedział, że do 2020 roku 454 000 pracowników UPS na całym świecie przepracuje 20 milionów godzin w ramach wolontariatu. Firma jest na dobrej drodze by osiągnąć ten cel. Co roku w październiku UPS świętuje Światowy Miesiąc Wolontariatu.

Możliwość licytowania ekskluzywnego zaproszenia na Ferrari Challenge Race jest dostępna od 8 stycznia.

Zwycięzca będzie miał niepowtarzalną szansę zobaczyć zawody na torze we Włoszech, co więcej, pozna kierowców Ferrari Challenge.

Ponadto, będzie miał dostęp do atrakcji, które są niedostępne dla regularnego widza, m.in. przejechać okrążenie samochodem Ferrari z profesjonalnym kierowcą, zobaczyć garaże, tor, obejrzeć samochody La Ferrari, czy spędzić czas w strefie VIP. Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można licytować pod poniższym linkiem: https://aukcje.wosp.org.pl/ups-zaproszenie-na-ferrari-challenge-imola-2019-i8725543

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×