23 lutego 2020

Wiadomości » Wiadomości

DB Schenker nawiązuje partnerstwo z Magento

DB Schenker nawiązuje partnerstwo z Magento ...i wzmacnia ofertę e-commerce
DB Schenker ogłosił strategiczne partnerstwo z firmą Magento, jednym z wiodących, globalnych dostawców platform dla e-commerce.

Celem jest wyposażenie małych i średnich firm handlowych w nowe, znaczące dla ich rozwoju, rozwiązanie.Połączenie doświadczenia DB Schenker w zakresie realizacji zamówień na globalnym rynku logistycznym z możliwościami personalizacji i elastycznością platformy e–commerce firmy Magento zapewni sprzedawcom detalicznym bezproblemową integrację między procesami front–end i back–end na globalną skalę.


Rozwiązanie, dostępne za pośrednictwem Magento Marketplace, stanowi szybki, wygodny i opłacalny sposób łączenia sklepów sieciowych i usług magazynowych. Partnerstwo rozwinęło się w wyniku rosnącego zapotrzebowania klientów na śledzenie zamówień w sklepach internetowych. Oferowane rozwiązanie obejmuje wszystkie powiązane czynności magazynowe, w szczególności kompletację i pakowanie oraz aktualizację statusu dostawy w całym łańcuchu dostaw.

- W DB Schenker aktywnie inwestujemy w innowacyjne produkty oraz kanały, w związku z tym z niecierpliwością czekamy na współpracę z Magento w zakresie tworzenia nowych standardów w zarządzaniu globalnym łańcuchem dostaw - mówi Jochen Thewes, CEO w Schenker AG i dodaje - Jestem przekonany, że nowe rozwiązanie przyczyni się do znaczącej poprawy działalności naszych klientów w zakresie handlu elektronicznego.

Klienci będą mogli korzystać z sieci udogodnień DB Schenker, co zapewni najlepszą w swojej klasie realizację zamówień e-commerce. Jako strategiczny partner, Magento dostarczy firmom elastyczny system koszyków sklepowych oparty na technologii open source.

- Cieszymy się, że możemy powitać DB Schenker jako naszego nowego, globalnego partnera logistycznego i mamy nadzieję, że pomożemy naszym wspólnym partnerom handlowym w skutecznej realizacji usług e-commerce – powiedział Ryan Murden, Head of Business Development w Magento Commerce. Nowa współpraca z Magento podkreśla dążenie DB Schenker do osiągnięcia wiodącej pozycji jako dostawcy w logistyce e-commerce.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×