22 września 2018

Wiadomości » Firmoteka

Raben z nowym partnerem w Turcji

Raben z nowym partnerem w Turcji

Grupa Raben nawiązała współpracę z partnerem strategicznym, operatorem Borusan Lojistik. Poszerzając tym samym portfolio swoich usług o usystematyzowane połączenia drobnicowe pomiędzy Unią Europejską i Turcją. Turecki sojusznik jest liderem z ponad 44-letnim doświadczeniem w rodzimym sektorze logistycznym.

Firma Borusan zatrudnia ponad 7 000 osób w 11 krajach na trzech kontynentach. Koncentruje się wokół czterech strategicznych jednostek biznesowych: krajowych usług logistycznych, zarządzania portem, międzynarodowych usług transportowych i usług logistycznych za granicą.

Borusan Lojistik jest jednym z liderów rynku tureckiego. Wieloletnie doświadczenie tej firmy w zakresie logistyki, dystrybucji czy odpraw celnych daje szerokie możliwości – wyjaśnia Bartłomiej Łapiński, dyrektor zarządzający Raben East, natomiast Berend Jan Schuring dyrektor zarządzający Raben Netherlands  dodaje - To doświadczenie w połączeniu z europejskimi rozwiązaniami dystrybucyjnymi Grupy Raben sprawia, że możemy naszym klientom oferować kompleksowy i pewny produkt międzynarodowy.

Grupa Raben świadczy usługi drobnicowe na linii Turcja – Unia Europejska. Regularne połączenia drobnicowe łączą Turcję z Polską, Niemcami i Holandią. Za pośrednictwem nowego partnera zajmuje się również odprawami celnymi, logistyką i dystrybucją krajową na terenie Turcji. Grupa obsługuje w tym zakresie klientów z różnych branż.

Współpraca z Borusan Lojistik, dzięki regularnym połączeniom i przewidywalnym czasom dostaw, usystematyzowała połączenia drobnicowe w ramach Grupy z i do Turcji. Borusan posiada szeroką sieć terminali krajowych, jak również terminali międzynarodowych, co optymalizuje koszty wewnętrznych tranzytów w Turcji. Dzięki nowemu partnerstwu, Raben jest w stanie zapewnić swoim klientom kompleksowe usługi transportowe w Turcji na najwyższym, europejskim poziomie.

Dla tureckiego lidera branży logistycznej, podpisanie umowy z Grupą Raben to szansa na rozwój sieci usług w zakresie transportu drogowego w Europie.

jagr./pr

X Polecamy artykuł:
Mistrz kierownicy wycieka


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×