19 grudnia 2018

Wiadomości » Firmoteka

GEFCO oficjalnie otwiera oddział w Grecji

GEFCO oficjalnie otwiera oddział w Grecji

GEFCO rozpoczyna oficjalną działalność swojego oddziału w Grecji.


Cieszymy się, że jako firma z wyjątkowym doświadczeniem w zarządzaniu i optymalizacji całego łańcucha dostaw możemy zaoferować naszym klientom w Grecji usługi w zakresie logistyki zintegrowanej oraz niezawodność w realizacji wyznaczonych przez nich celów krótko- i długoterminowych w obszarze finansowym oraz jakości usług – powiedział Luc Nadal, prezes zarządu Grupy GEFCO.
Wykorzystanie potencjału Grecji

Poprzez otwarcie oddziału w Grecji, która posiada potencjał rozwoju w regionie, GEFCO wzmacnia swoją obecność w Europie Południowo-Wschodniej od dawna będącej istotnym obszarem działalności spółki. Idealna lokalizacja między Europą Wschodnią a Bałkanami to nie jedyny atut Grecji, istotny dla dużego gracza logistycznego


Grecja kontroluje obecnie 18% światowej floty, będąc tym samym krajem o największej liczbie jednostek pływających. Porty w Pireusie i Salonikach są swego rodzaju regionalnymi bramami prowadzącymi do Europy Południowo-Wschodniej i Europy Środkowej. Grecja jest inicjatorem oraz uczestnikiem wielu programów naprawczych mających na celu modernizację, rozbudowę i udoskonalenie infrastruktury. W ciągu ostatnich lat grecka produkcja przemysłowa wykazuje stały wzrost, podobnie jak działające w kraju firmy z branży przetwórstwa żywności i tytoniu, przemysłu tekstylnego, farmaceutycznego, chemicznego, wydobywczego, naftowego i metalurgicznego.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×