17 stycznia 2019

Wiadomości » Firmoteka

Southco rozpocznie produkcję w Polsce

Southco rozpocznie produkcję w PolsceKoncern Southco ogłosił, że w przyszłym roku uruchomiona zostanie jego pierwsza fabryka w Polsce. Amerykański producent różnego rodzaju zamknięć chce produkować u nas wyroby dla swoich europejskich klientów.
 

Po koniec kwietnia miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod zakład. Southco chce uruchomić fabrykę o powierzchni ponad 5.5 tys m.kw. Finał budowy zaplanowany jest na początek 2019 roku.

 

- Jesteśmy zadowoleni inwestując w regionie, który staje się hubem rozwoju i nowych technologii – mówi Thomas Mehler, prezes Southco Inc. – Po zbudowaniu nowej fabryki w Polsce będziemy mieli dwa zakłady w Wielkiej Brytanii i jeden w kontynentalnej Europie, co wzmocni nasz potencjał realizacji zamówień, a także pozwoli nam dostarczyć wartość dodaną klientom.

 

Soutco specjalizuje się w produkcji klamek, zamków, zawiasów, rygli i uchwytów dla szeregu branż. Firma została założona w 1899 roku, zaś pod aktualną nazwą zaczęła działać po zakończeniu II Wojny Światowej. W Europie Southco działa od 1983 roku.


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×