26 czerwca 2019

Wiadomości » Kadry

Jarosław Sroka - przewodniczącym RN Pekaes

Jarosław Sroka - przewodniczącym RN Pekaes
Zarząd spółki Pekaes SA poinformował, że 21 września 2012 r., na posiedzeniu Rady Nadzorczej na jej przewodniczącego powołano Jarosława Srokę, który dotychczas pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej. Jarosław Sroka jest członkiem zarządu Kulczyk Holding, większościowego akcjonariusza spółki Pekaes SA.
Od października 2007 roku związany z międzynarodową Grupą Kulczyk Investments, w której jako Członek Zarządu Kulczyk Holding odpowiada za nadzorowanie obszarów komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich, marketingu oraz za politykę kadrową grupy.

Zmian w PEKAES-ie ciąg dalszy

- Pekaes to wyjątkowa polska spółka, która przez ponad pół wieku potrafiła się dostosować do zmieniającej się rzeczywistości, pozostając w gronie liderów swojego rynku. Dzisiaj stoi przed kolejnym wyzwaniem stworzenia długoterminowej i konkurencyjnej strategii rozwoju na kolejne lata, w warunkach zmieniającej się sytuacji gospodarczej w Europie i na świecie. Rada Nadzorcza i akcjonariusze będą swoją wiedzą oraz swoim doświadczeniem wspierać Zarząd spółki w realizacji tego celu - mówi Jarosław Sroka, nowy przewodniczący RN Pekaes SA
Jarosław Sroka jest absolwentem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował także w prestiżowej, międzynarodowej szkole liderów biznesu IESE Business School przy Uniwersytecie Navarra w Barcelonie oraz w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.
Menedżer rynku mediów, ekspert i doradca w dziedzinie komunikacji korporacyjnej. Wieloletni dziennikarz oraz redaktor naczelny wiodących polskich gazet gospodarczych, m.in. Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu, tygodnika Newsweek Polska; współtworzył rynek nowoczesnych mediów biznesowych w Polsce. Jest uznanym publicystą telewizyjnym i radiowym, gospodarzem międzynarodowych konferencji i seminariów. Stały komentator ekonomiczny na antenie radia i telewizji.
Członek Rady Ładu Informacyjnego przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Rady Programowej Akademii Liderów Rynku Kapitałowego
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×