17 lipca 2019

Wiadomości » Kadry

Nowy wiceprezes CHEP

Nowy wiceprezes CHEP
Kadry
Volker Sdunzig mianowany Wiceprezesem CHEP na region Europy Środkowej i Wschodniej
Firma CHEP, światowy lider w usłudze poolingu palet i kontenerów, zyskała nowego Wiceprezesa. Volker Sdunzig został mianowany Wiceprezesem CHEP i odpowiada teraz za region Europy Środkowej i Wschodniej.
Sdunzig w swojej nowej roli, koncentrować się będzie na tworzeniu warunków napędzających dalszy rozwój firmy przy wykorzystaniu synergii obszarów Europy Środkowej i Wschodniej. Będzie odpowiedzialny za takie kraje jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Bułgaria oraz kraje Bałtyckie i Bałkany. Do jego zadań należeć będzie również nadzór nad krajami nordyckimi (Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja).

Niclas Mårtensson nowym dyrektorem zarządzającym koncernu Stena Line

Volker Sdunzig dołączył do firmy CHEP w 2010 r., obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego CHEP na obszar Europy Środkowej dla pionu motoryzacyjnego. Krótko po tym awansował na Głównego Dyrektora Finansowego (CFO) na obszar Azji, a w styczniu 2014 r. – na Głównego Dyrektora Finansowego CHEP Europe.
Przed rozpoczęciem kariery w CHEP Volker Sdunzig zajmował stanowiska kierownicze w działach finansowych i zarządzania w sektorach logistyki i motoryzacji.
Volker Sdunzig ukończył studia magisterskie na kierunku Ekonomia i Zarządzanie w Biznesie na Uniwersytecie Ruhry w Bochum (Niemcy).
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×