24 czerwca 2018

Wiadomości » Kadry

Anna Młyniec awansuje w JLL

Anna Młyniec awansuje w JLLKadry
JLL ma przyjemność poinformować, że Anna Młyniec, dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych i reprezentacji najemcy w JLL, awansowała na stanowisko dyrektora międzynarodowego (International Director), najwyższą pozycję w firmie.
Anna Młyniec jest drugą kobietą, po Agacie Sekule, w Europie Środkowo – Wschodniej z tytułem International Director, jak również jedną z 50 kobiet na świecie zajmujących tak wysokie stanowisko w JLL.
Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce, powiedział - Nominacja na to stanowisko jest potwierdzeniem kompetencji Anny Młyniec, wysoko cenionej współpracy z klientami firmy oraz wkładu w tworzenie i rozwój JLL w Polsce. Ta promocja to także dowód uznania za ciężką pracę i docenienie roli Anny Młyniec w budowaniu zespołu oraz przestrzeganiu wysokich standardów etycznych.


Mateusz Polkowski nowym dyrektorem działu badań rynku i doradztwa w JLL

Anna Młyniec ma ponad 17 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się w strategicznym doradztwie dla firm dotyczącym wynajmu biur, relokacji oraz konsolidacji, a także strategii wynajmu i marketingu obiektów biurowych. Anna zarządza zespołem Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL na 13 najbardziej aktywnych rynkach w Polsce. W ciągu ostatnich 10 lat jej zespół wynajął łącznie ponad 2 miliony metrów kwadratowych nowoczesnych powierzchni biurowych, utrzymując przez cały ten czas pozycję lidera wśród wszystkich firm doradczych.
Dodatkowo, Anna Młyniec jest odpowiedzialna za tworzenie i rozwój platformy bazy danych OfficeFinder (portal bazabiur.pl/officefinder.pl) w Polsce, a także za wspieranie i wdrożenie tego projektu w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
X Polecamy artykuł:
Bus cięższy o ponad 100 %

Anna Młyniec pracowała między innymi dla tak znanych firm jak m.in. The Boston Consulting Group, Microsoft, Sabre Holdings, Shell, MMC, ExxonMobile, MasterCard, General Motors, WPP Group, UBS, Bosch czy Cisco Systems.
Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej, wydziału Geodezji i Kartografii. Ukończyła również na tej uczelni studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada także licencję pośrednika nieruchomości oraz, od 2012 roku, tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).
jagr./JLL

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×