24 kwietnia 2018

Wiadomości » Kadry

Joanna Kozarzewska zadba o klientów Colliers International

Joanna Kozarzewska zadba o klientów Colliers International Kadry
Do zespołu Colliers International dołączyła Joanna Kozarzewska, która objęła stanowisko dyrektora ds. relacji z klientami. Będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami, koordynację procesów przetargowych oraz zapewnienie wsparcia działom firmy w zakresie pozyskiwania nowego biznesu.
- 20 lat aktywnej działalności na polskim rynku oraz tysiące zadowolonych i lojalnych klientów to ogromny powód do dumy, ale i wielkie zobowiązanie, które motywuje nas do podnoszenia naszych standardów. Jako jedna z niewielu firm z branży nieruchomości od dłuższego czasu prowadzimy badania NPS, mierzące poziom satysfakcji klientów, a teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc stanowisko dedykowane utrzymaniu relacji z naszymi partnerami. Wierzę, że klienci, podobnie jak my, docenią doświadczenie i profesjonalizm Joanny, co przełoży się na pozytywne relacje biznesowe - mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International.
- Ponad siedmioletnia współpraca w zakresie doradztwa personalnego z największymi firmami z branży nieruchomości w Polsce nauczyła mnie, jak istotne jest budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i szczerych kontaktach oraz pozwoliła zrozumieć potrzeby i oczekiwania podmiotów działających na tym rynku. Cieszę się, że swoją wiedzą mogę wesprzeć zespół profesjonalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem, a każdy sukces klienta traktują jak osobiste zwycięstwo. Dołożę wszelkich starań, aby powodów do świętowania było jeszcze więcej - mówi Joanna Kozarzewska.
Przed dołączeniem do Colliers Interntional Joanna Kozarzewska zajmowała się z rekrutacją specjalistów oraz wyższej kadry managerskiej w branży nieruchomości. Doświadczenie zdobyła, pracując po stronie firm doradztwa personalnego - HAYS Poland oraz HRK, gdzie przez ostatnie lata pełniła rolę managera zespołu Real Estate & Construction. W trakcie swojej kariery zawodowej realizowała projekty rekrutacyjne dla spółek deweloperskich, międzynarodowych agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych oraz firm sieciowych. Dodatkowo, Joanna jest Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej międzynarodowej organizacji IFMA, zrzeszającej profesjonalistów z branży nieruchomości. Aktywnie działa także w organizacji Women in Real Estate Poland oraz współpracuje z Polską Radą Centrów Handlowych.
Joanna ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz Högskolan Dalarna w Szwecji. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz doradztwa ds. nieruchomości.
jagr./Colliers

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×