25 maja 2018

Wiadomości » Kadry

Sukwon Kim prezesem Hyundai Motor Poland

Sukwon Kim prezesem Hyundai Motor PolandKadry
Od 15 marca zmienia się osoba na stanowisku prezesa w firmie Hyundai Motor Poland. Po ponad dwóch latach trwania kadencji Polskę opuszcza dotychczasowy prezes Seung Sik Nam, a jego miejsce zajmuje Sukwon Kim.
Nowy prezes Hyundai Motor Poland ukończył studia na Hankuk University of Foreign Studies w Seulu. Swoją karierę w strukturach Hyundaia rozpoczął w 2002 roku. Po 6 latach pracy w koreańskiej centrali został desygnowany na stanowisko prezesa w Hyundai Motor Slovakia, na którym pozostawał przez prawie 5 lat.
Dzięki zdolnościom menadżerskim oraz sprzedażowym Sukwon Kima, Hyundai odnotował w tym czasie (2008 – 2013) na rynku słowackim spektakularny wzrost sprzedaży. Pozwolił on na przesunięcie marki z 12 na 3 miejsce w ogólnym zestawieniu sprzedaży.


Nowy szef sprzedaży w Continental Opony Polska
 
Sukwon Kim urodził się w 1969 roku w Seulu, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Jego pasją są dalekie podróże, podczas których z zaangażowaniem odkrywa kulturę danego kraju. 
X Polecamy artykuł:
Niemcy ostrzej kontrolują busy

- Bardzo się cieszę, że mogę podjąć wyzwanie związane z dalszym umacnianiem pozycji Hyundaia w Polsce. Powrót do Europy, w momencie gdy w prowadzamy do sprzedaży nowy model i30 - stanowiący DNA naszej marki na starym kontynencie, jest dla mnie bardzo ważny. Jestem pewien, że wraz z Dealerami sieci Hyundai wypracujemy kolejne sukcesy marki Hyundai w Polsce – powiedział Sukwon Kim.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×