25 maja 2018

Wiadomości » Kadry

MLP Group wzmacnia dział sprzedaży

MLP Group wzmacnia dział sprzedażyKadry
MLP Group poszerza dział sprzedaży i komercjalizacji obiektów magazynowych. Tomasz Pietrzak dołączył do zespołu od początku kwietnia br. i jest odpowiedzialny za region warszawski.
MLP Group wzmacnia dział odpowiedzialny za sprzedaż i najem powierzchni komercyjnych. Tomasz Pietrzak dołączył do zespołu od początku kwietnia br. i jest odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych w regionie Warszawy.
Tomasz Pietrzak przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie w zakresie sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz najmu powierzchni magazynowych i biurowych w agencji Maxon Nieruchomości. Był odpowiedzialny m.in. za aktywne pozyskiwanie klientów, koordynacje negocjacji oraz przygotowywanie umów najmu oraz prezentacje powierzchni. Wcześniej pracował w branży ubezpieczeniowej.


Agnieszka Milczarek w szeregach RICS

Tomasz Pietrzak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Ekonomia. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach wzmacniających kompetencje obejmujące m.in. psychologię obsługi klienta, komunikacje i negocjacje z klientem komercyjnym, czy marketing w sprzedaży.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×