20 sierpnia 2017

Wiadomości » Kadry

Mark Vale prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących UPS

Mark Vale prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących UPSKadry
Firma UPS mianowała Marka Vale’a prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących. Mając na względzie lepszą obsługę klientów prowadzących działalność na rynkach wschodzących całego świata, Vale i jego zespół odpowiadać będą za rozszerzenie zasięgu działalności spółki i wzmocnienie jej globalnego potencjału.
Vale zastępuje na stanowisku prezesa Dereka Woodwarda, który odszedł na emeryturę po 32 latach pracy w UPS.
- Mark dysponuje ogromną wiedzą, doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami przywódczymi, które pomogą UPS w osiągnięciu kolejnych etapów rozwoju. Nadal powiększamy gamę produktów i liczbę oddziałów na rynkach międzynarodowych, gdyż sprzyja temu rozwój gospodarek lokalnych i działalności transgranicznej ― stwierdził Jim Barber, prezes UPS International.
Vale zaczął pracować dla UPS w roku 1988 w Londynie. Pełnił szereg funkcji związanych z finansami i rachunkowością w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, we Włoszech, Niemczech, w Belgii i Stanach Zjednoczonych.  To on opracował ogólnoeuropejską strategię wzrostu spółki, piastując stanowisko dyrektora finansowego odpowiedzialnego za rynki zagraniczne.
X Polecamy artykuł:
Przestroga Czerwonej Królowej

- Cieszę się, iż będę mógł skupić się na wspieraniu klientów UPS w docieraniu na rynki wschodzące na całym świecie. Właśnie na nich powstają nieznane dotąd korytarze handlowe i nowe możliwości” ― powiedział Vale. „Niezwykle podobają mi się dynamizm i pasja, z jaką UPS pomaga klientom i krajom realizować ich potencjał na rynkach wschodzących.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×