21 maja 2018

Wiadomości » Kadry

Mark Vale prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących UPS

Mark Vale prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących UPSKadry
Firma UPS mianowała Marka Vale’a prezesem ds. rozwoju i rynków wschodzących. Mając na względzie lepszą obsługę klientów prowadzących działalność na rynkach wschodzących całego świata, Vale i jego zespół odpowiadać będą za rozszerzenie zasięgu działalności spółki i wzmocnienie jej globalnego potencjału.
Vale zastępuje na stanowisku prezesa Dereka Woodwarda, który odszedł na emeryturę po 32 latach pracy w UPS.
- Mark dysponuje ogromną wiedzą, doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami przywódczymi, które pomogą UPS w osiągnięciu kolejnych etapów rozwoju. Nadal powiększamy gamę produktów i liczbę oddziałów na rynkach międzynarodowych, gdyż sprzyja temu rozwój gospodarek lokalnych i działalności transgranicznej ― stwierdził Jim Barber, prezes UPS International.
Vale zaczął pracować dla UPS w roku 1988 w Londynie. Pełnił szereg funkcji związanych z finansami i rachunkowością w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, we Włoszech, Niemczech, w Belgii i Stanach Zjednoczonych.  To on opracował ogólnoeuropejską strategię wzrostu spółki, piastując stanowisko dyrektora finansowego odpowiedzialnego za rynki zagraniczne.
- Cieszę się, iż będę mógł skupić się na wspieraniu klientów UPS w docieraniu na rynki wschodzące na całym świecie. Właśnie na nich powstają nieznane dotąd korytarze handlowe i nowe możliwości” ― powiedział Vale. „Niezwykle podobają mi się dynamizm i pasja, z jaką UPS pomaga klientom i krajom realizować ich potencjał na rynkach wschodzących.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×