21 sierpnia 2019

Wiadomości » Kadry

Marek Wawrzyńczak Dyrektorem Sprzedaży w Rusak Business Service

Marek Wawrzyńczak Dyrektorem Sprzedaży w Rusak Business Service

Marek Wawrzyńczak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Rusak Business Services, gdzie będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii sprzedażowej, rozbudowę działu sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.

Marek Wawrzyńczak posiada blisko 7-letnie doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu transportu i logistyki. Przed przejściem do zespołu Rusak Business Services zarządzał ośmioma regionalnymi działami sprzedaży w Geis Global Logistics oraz odpowiadał za rozwój i utrzymanie dobrych relacji z największymi Klientami spółki. Swoje doświadczenie zdobywał również w Raben Polska, gdzie pracował na stanowisku Koordynatora Działu Sprzedaży.

- Rusak Business Services przechodzi przez etap szerokich zmian i dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujemy silnych liderów. Dyrektor Sprzedaży to ważny filar każdego biznesu, postawiliśmy więc na Marka Wawrzyńczaka. Jestem przekonany, że zarówno jego doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jak i podejście do Klienta będą dużym wsparciem dla naszej firmy oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Tomasz Rusak, Członek Zarządu Rusak Business Services.

- Objęcie stanowiska Dyrektora Sprzedaży w Rusak Business Services jest dla mnie dużym wyzwaniem. Moim głównym celem jest zbudowanie silnego zespołu sprzedaży, który zagwarantuje jeszcze wyższą pozycję firmy na polskim rynku usług celnych – mówi Marek Wawrzyńczak.

Rusak Business Services

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×