19 grudnia 2018

Wiadomości » Kadry

Nowi członkowie zarządu Grupy CTL Logistics

Nowi członkowie zarządu Grupy CTL Logistics

Rada Nadzorcza CTL Logistics powołała Artura Borowicza na stanowisko członka zarządu i dyrektora ds. operacji i eksploatacji oraz Marka Tymkiewicza na członka zarządu i dyrektora finansowego Grupy CTL Logistics.

Nowi menedżerowie będą podlegali Grzegorzowi Bogackiemu, dyrektorowi zarządzającemu i prezesowi zarządu Grupy CTL Logistics. W zarządzie zasiada także Grzegorz Kuś, dyrektor ds. rozwoju Grupy CTL Logistics.  Do głównych zadań czteroosobowego zarządu należy dokończenie rozpoczętych zmian organizacyjnych oraz wdrożenie nowej strategii rozwoju Grupy CTL Logistics.

Zmiany w składzie Zarządu PKP CARGO S.A.

Artur Borowicz będzie odpowiedzialny za opracowanie modelu działalności połączonych pionów operacji oraz eksploatacji i warsztatów w ramach nowej struktury organizacyjnej. Integracja pionów przyczyni się osiągnięcia większej efektywności poprzez lepszy przepływ informacji, przyspieszone podejmowanie decyzji i efektywne wykorzystanie zasobów.


Nowy dyrektor ds. operacji i eksploatacji jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Informatyka Ekonomiczna. Ukończył też studia podyplomowe z zarządzania procesami logistycznymi na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Obecnie jest w trakcie studiów MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Przed dołączeniem do Grupy CTL Logistics, Artur Borowicz pracował w Rafinerii Trzebinia, Ekonaft, Unipetrol Doprava, a ostatnio łączył role członka zarządu w Orlen Koltrans i prezesa zarządu w Euronaft Trzebinia.

Marek Tymkiewicz będzie odpowiedzialny za wszystkie kwestie związane z funkcjonowaniem pionu finansów Grupy CTL Logistics.

Nowy dyrektor finansowy ukończył inżynierię materiałową na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z Ekonomii i Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Z dziedziną zarządzania finansami Marek Tymkiewicz związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Przed dołączeniem do Grupy CTL Logistics pracował m.in. w spółkach Pafal, Ropczyce, Bumar Łabędy i Kopex.

jagr./CTLPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×