22 stycznia 2019

Wiadomości » Kadry

Agnieszka Krzekotowska awansuje w Colliers

Agnieszka Krzekotowska awansuje w Colliers

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International, międzynarodowej firmie doradczej działającej w obszarze nieruchomości komercyjnych.


Będzie odpowiedzialna za zarządzanie ponad 60-osobowym zespołem doświadczonych profesjonalistów oraz nadzór nad zarządzanym przez Colliers portfelem nieruchomości w Warszawie oraz sześciu miastach regionalnych w Polsce. Do obowiązków nowej dyrektor będzie również należał dalszy rozwój biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań poszerzających dotychczasową ofertę firmy.


Dział zarządzania nieruchomościami jest najliczniejszym działem w firmie. Tworzą go ludzie z doświadczeniem i pasją, niezwykle zaangażowani w powierzane im projekty. Cieszę się, że dział trafia pod opiekę tak doświadczonej osoby, dla której priorytetem jest budowanie relacji z właścicielami budynków i najemcami — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.


Agnieszka Krzekotowska pracuje w Colliers od 2009 roku, od początku w dziale zarządzania nieruchomościami. W ostatnim czasie zajmowała stanowiska dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami, a wcześniej zarządcy nieruchomości. Ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, potwierdzone współpracą z największymi funduszami operującymi na rynku polskim, takimi, jak: Triuva, Union Investment, Tristan Capital Partners, czy Allianz. Od 2015 roku jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS).

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×