16 stycznia 2019

Wiadomości » Kadry

Rafał Kozłowski został powołany na zastępcę Głównego Inspektora Transportu Drogowego

Rafał Kozłowski został powołany na zastępcę Głównego Inspektora Transportu DrogowegoMinister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, na wniosek szefa Inspekcji Alvina Gajadhura, powierzył  Rafałowi Kozłowskiemu pełnienie obowiązków Zastępcy Głównego Inspektora Transportu Drogowego od 5 kwietnia 2018 r.

Inspektor w st. spocz. Rafał Kozłowski, przez ponad 23 lata pełnił służbę w policji, w tym ponad 18 lat - w "drogówce".  Zajmował kolejne stanowiska wykonawcze a następnie kierownicze w jednostkach terenowych (KWP Białystok i Poznań) oraz w Komendzie Głównej Policji.

Jako Dyrektor Biura Ruchu drogowego odpowiadał za organizację, nadzór merytoryczny i pracę policji ruchu drogowego. Pełnił także funkcję perwszego zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - był bezpośrednio odpowiedzialny za organizację i funkcjonowanie służby prewencyjnej w Wielkopolsce.

Nowo powołany p.o. Zastępcy Głównego Inspektora będzie odpowiedzialny za pracę Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym i Delegatur Terenowych.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×