22 stycznia 2019

Wiadomości » Kadry

Dariusz Forysiak awansował na stanowisko dyrektorskie w Colliers International

Dariusz Forysiak awansował na stanowisko dyrektorskie w Colliers InternationalDariusz Forysiak awansował na stanowisko dyrektora w dziale doradztwa inwestycyjnego w Colliers International. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój wyspecjalizowanej linii biznesowej Retail Investment w ramach Działu Usług Inwestycyjnych, świadczenie usług doradczych w transakcjach nabycia lub sprzedaży nieruchomości w sektorze handlowym, umacnianie i poszerzanie relacji z aktywnymi na polskim rynku inwestorami, operatorami handlowymi oraz nowymi źródłami kapitału.

Ostatnie dwa lata mojej pracy w Colliers International były intensywnym i produktywnym okresem reprezentowania firmy na arenie międzynarodowej. Mamy wspaniały, wyspecjalizowany w prowadzeniu transakcji zespół. W dalszej pracy wciąż będę kładł bardzo duży nacisk na dzielenie się wiedzą z klientami, aby jeszcze pełniej wykorzystywali potencjał rynku i efektywniej optymalizowali wartość posiadanego portfela — mówi Dariusz Forysiak, dyrektor w dziale doradztwa inwestycyjnego Colliers International.


— Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki Dariusz rozwinął naszą linię biznesową w zakresie doradztwa przy sprzedaży i zakupie centrów handlowych. Jego znajomość rynku najemców i operatorów w połączeniu z naszą wiedzą na temat rynków kapitałowych pozwoliły nam doradzić naszym klientom w wielu transakcjach, reprezentując, w zależności od projektów, stronę sprzedającą lub kupującą. W dalszym ciągu będziemy rozwijać nasze doradztwo w zakresie inwestycji handlowych
— powiedział Piotr Mirowski, senior partner i szef Dział Doradztwa Inwestycyjnego W Colliers International.

Dariusz Forysiak posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozwijał na różnych stanowiskach w grupie IKEA w Polsce, Szwecji i na Litwie. Bezpośrednio przed dołączeniem do Colliers pełnił funkcję Acquisition Managera w IKEA Centres Polska, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz plany inwestycyjne nieruchomości spółki. Wspierał procesy transakcyjne, których przedmiotem były zarówno pojedyncze obiekty, jak i portfele nieruchomości spółki, w tym nabycie centrum handlowego Wola Park w Warszawie. W gronie kluczowych klientów, z którymi Dariusz współpracował znalazły się m.in. firmy takie, jak: EPP, Blackstone, Griffin Real Estate, Caelum, Immochan, Castorama, Acteum, Plaza Centers, MMG, IKEA.

Dariusz jest absolwentem w Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył zaawansowany kurs technik negocjacji w biznesie zorganizowany przez Scandinavian Purchasing Group, Project Management oraz szkolenie z zakresu finansów na Uniwersytecie Lund w Szwecji.
X Polecamy artykuł:
Psucie prawa


Dział Usług Inwestycyjnych Colliers International świadczy usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych, w tym budynków biurowych, centrów logistycznych, centrów handlowych oraz obiektów hotelowych. Dział oferuje właścicielom, inwestorom oraz deweloperom szeroki zakres usług, w szczególności realizację procesów sprzedaży i nabycia budynków, doradztwo w zakresie kreowania wartości kapitałowej aktywów nieruchomościowych, przeprowadzanie badania komercyjnego due diligence oraz pozyskiwanie kapitału.
jagr./pr
 

 

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×