16 lutego 2019

Wiadomości » Kadry

Ivan Hofmann nowym CEO GLS w USA

Ivan Hofmann nowym CEO GLS w USA
General Logistics Systems B.V. mianował ze skutkiem natychmiastowym Ivana Hofmanna nowym CEO firmy w Stanach Zjednoczonych. Przejmując to stanowisko Ivan Hofmann będzie zarządzał wszelkimi działaniami Grupy GLS na terenie USA. 
Ivan Hofmann (71) ze swoim 35-letnim doświadczeniem, jest weteranem branży logistycznej. Wcześniej zajmował stanowiska różnego szczebla zarówno w sprzedaży, jak i działach operacyjnych. Swoją karierę rozpoczął po ukończeniu Uniwersytetu Ohio w 1970 roku. 15 lat później dołączył do Roadway Package Systems (RPS), obecnie FedEx Ground, jako wicedyrektor operacyjny, z czasem awansując na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego.
Po przejęciu przez FedEx został mianowany wicedyrektorem wykonawczym oraz dyrektorem operacyjnym FedEx Ground – zajmował to stanowisko aż do przejścia na emeryturę w 2014 r. W tym czasie współzałożył ETC & Associates – transportową firmę konsultingową. Jest również członkiem kilku zarządów, głównie firm związanych z logistyką. 

- Z niecierpliwością czekam na możliwość realizacji ukierunkowanej ekspansji geograficznej, aby zwiększyć obecność GLS w Stanach Zjednoczonych – dodaje Ivan Hofmann. Jednocześnie będę zarządzał integracją GSO oraz Postal Express, które zostały przejęte kolejno w październiku 2016 i kwietniu 2017 roku.
jagr./GLS

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×