12 listopada 2019

Wiadomości » Kadry

Joanna Kowalewska dyrektorem operacyjnym w AXI IMMO

Joanna Kowalewska dyrektorem operacyjnym w AXI IMMOKadry
Z początkiem sierpnia na stanowisko dyrektor operacyjnej została nominowana Joanna Kowalewska związana z firmą niemal od jej początku.

Joanna Kowalewska w firmie łączyła kompetencje prawne, transakcyjne i związane z zarządzeniem biurem, czego ukoronowaniem jest jej aktualny awans w firmie AXI IMMO.

Joanna Kowalewska była jednym z pierwszych pracowników firmy AXI IMMO, która powstała w 2009 r. Joanna wspierała rozwój firmy świadcząc usługi prawne, ale też obsługując klientów korporacyjnych i zajmując się bieżącą obsługą biura. Na nowym stanowisku Dyrektor Operacyjnej będzie nadal brała udział w projektach dla kluczowych klientów firmy oraz odpowiadała za współpracę międzynarodową i przetargi, w którym bierze udział AXI IMMO. W zakresie kompetencji Joanny będzie również zarządzanie współpracą pomiędzy działami.

- Joanna jest z nami od samego początku i stanowi ważny filar AXI IMMO. Jej wiedza, doświadczenie i zaangażowanie miały ogromny wpływ na sukces i dzisiejszą pozycję AXI IMMO na rynku. Nominacja na stanowisko dyrektor operacyjnej jest kolejnym krokiem w rozwoju kompetencji zespołu AXI IMMO – komentuje Renata Osiecka, założycielka i właścicielka AXI IMMO. 

- Awans na stanowisko Dyrektor Operacyjnej jest dla mnie wyróżnieniem i jednocześnie motywacją do dalszej pracy. Moim celem jest wzrost efektywności biznesowej poprzez usprawnienie mechanizmów organizacji i procesów operacyjnych w poszczególnych działach firmy - dodaje Joanna Kowalewska.

Nowa dyrektor z branżą nieruchomości związana jest blisko 12 lat. Przed dołączeniem do zespołu AXI IMMO pracowała w dziale finansowym firmy Panattoni Europe, gdzie odpowiadała za pozyskiwanie finansowania dla projektów deweloperskich. Joanna Kowalewska ukończyła wydział prawa na UKSW w Warszawie.
jagr./AXI IMMO

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×