21 lutego 2020

Wiadomości » Kadry

Nowy dyrektor generalny Avis na Polskę i Czechy

Nowy dyrektor generalny Avis na Polskę i Czechy
Sascha Hümmerich objął funkcję nowego dyrektora generalnego Avis Budget Group – dostawcy usług wynajmu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności – na Polskę i Czechy.

W swojej nowej roli, Hummerich odpowiada za zarządzanie markami Avis i Budget oraz rozwój biznesu w obu krajach w oparciu o realizację strategii mobilności Avis Budget Group.
 

Sascha Hümmerich jest związany z Avis Budget Group od ponad 15 lat. W tym czasie pełnił szereg funkcji kierowniczych. Zarządzał punktami wynajmu aut w Düsseldorfie oraz Kolonii, był również Local Market Managerem dla obydwu miast, a następnie dla całego Zagłębia Ruhry.
Od marca 2016 do końca lipca 2018 roku Hümmerich pełnił w Avis funkcję Head of Airports dla Kolonii, Frankfurtu, Hahn, Norymbergi, Stuttgartu oraz Monachium.   

- To dla mnie zaszczyt móc objąć kierownictwo nad działalnością Avis Budget Group w Polsce i w Czechach – powiedział Sascha Hümmerich. – Cieszę się z mojej nowej roli w Avis Budget Group – giganta w dziedzinie wynajmu samochodów, który stale wprowadza innowacje w branży i rozwija swoją działalność na rynku jako wiodący dostawca rozwiązań z zakresu mobilności – podkreślił.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×